Ученице наше школе освојиле су 1. место на међуокружном такмичењу у баскету 3x3, које је одржано данас у Краљеву. Наше сјајне девојке су другу годину за редом обезбедиле учешће на Републичком такмичењу.

На Републичком такмичењу из шпанског језика, ученица 7. разреда Нађа Ракић, освојила је 2. место. Честитамо Нађи и наставници Ивани Матијевић!

На Окружном такмичењу из српског језика и језичке културе, ученице наше школе освојиле су следећи пласман:

5. разред

Лена Јовановић - 2. место

Исидора Јездимировић - 3. место

Сара Лазић - 3. место

Сара Милосављевић 3. место

6. разред

Даница Недић - 3. место

Кристина Радовановић 3. место

На Окружном такмичењу из технике и технологије, наш ученик Радомир Раковић, освојио је 3. место.

На Окружном такмичењу из географије ученици наше школе остварили су следећи успех:

Алекса Милосављевић - 3. место

Иван Церовић - 1. место

На Окружном такмичењу из хемије ученици наше школе остварили су следећи успех:

Димитрије Станкић - 2. место

Нађа Ракић - 2. место

На Окружном такмичењу из биологије, ученици наше школе остварили су следећи успех:

5. разред

Стефан Токмаковић - 3. место

Исидора Јездиморовић - 3. место

Сара Милосављевић - 3. место

Немања Токмаковић - 3. место

6. разред

Софија Стојановић - 3. место

Нађа Ракић - 1. место

Дуња Дробњаковић - 3. место

Димитрије Станкић - 2. место

На Републичком такмичењу из енглеског језика ученица наше школе Хелена Машић освојила је 3. место.