Подела одељења на наставнике и остала задужења у школској 2016/2017.години

Име и презиме Предмет Нед.фонд часова Разред и одељење у коме предаје

Одељ.

стар.

Славица Пејић

Српски језик

Грађанско васпитање II

17

1

51   717273

71

71
Драгица Маричић

Српски језик

Грађанско васпитање II

17

1

52616263

62-3

  62
Бојана Оташевић Српски језик 12 818283  
Данијел Радевић

Српски језик

Грађанско васпитање II

17

1

55 65 75 85

75

75
Бојана Кузовић Математика 20 61 62 63 8182 61
Биљана Минић Математика 20 51 52717383 51
Наташа Мисаиловић Математика 16 55 65 75 85  
Саша Дрндаревић Математика 4 72  
Срђан Маринковић Енглески језик 20 16 26-4636 6271 72 73 8182 83 72
Ана Зорзић Енглески језик 20 22 31 3241 42 43 51 52 61 63  
Душанка Христовски Енглески језик 20 1112 15 25 35 45 55 65 75 85 85
Слађана Живковић Енглески језик 2 21  
Ивана Матијевић Шпански језик 18 51 52 61 62 63 71 72 73 83 73
Милена Миленковић Шпански језик 12 55 65 75 8581 82 65
Љиљана Стојановић Историја 20 51 5261 62 63 71 72 73 81 82 83 52
Дејан Петровић

Историја

Грађанско васпитање II

7

1

55 65 75 85

6-85

 
Мирјана Цицварић Географија 20 51 52 61 6263 71 72 73 81 82 83 83
Марина Трифуновић

Географија

Грађанско васпитање II

7

5

55 65 75 85

51-2 7381 82 83

 
Весна Милићевић Биологија 20 51 52 61 62 63 71 72 7381 82 81
Мирјана Николић Матовић Биологија 10 5565 75 85 83  
Милева Рогић Домаћинство 1 71-2  
Чувари природе 1 61-2  
Тања Јевтовић Домаћинство 4 7381-2 837-85  
Иван Жунић Физика 14 62 63 7172 738182  
Јелена Радовановић Физика 10 618365 75 85  
Мирјана Којадиновић Хемија 16 71 72 7375 81 82 83 85  
Рада Радовић Техничко и информатичко образовање Информатика и рачунарство

10

10

55 6575 8573

 

5152 61-26371-281-2 55 6575 85

55
Богосав Михаиловић Техничко и информатичко образовање

20

51 526163 71 72 73 81 82 83

 

63
Војка Лазаревић Техничко и информатичко образовање

16

51 52 62 71 72 81 82 83

 

 
Срђан Петровић Музичка култура

18

51 52 55 61 62 63 65 71 72 73 75 81 82 8385  
Горан Марковић Ликовна култура 18 51 52 55 61 62 63 65 71 72 73 75 81 82 83 85 82
Чедомир Чолић Физичко васпитање 16 5152616355 65 75 85  
Физичко васпитање -изабрани спорт 4

55 65 75 85

Душица Петровић Физичко васпитање

14

62 7172 73 81 8283  
Физичко васпитање -изабрани спорт 6

51 52 7181 8283

Божић Драгојле Физичко васпитање -изабрани спорт 5 61 62 63 7273  
Данијел Микић Верска настава 18 11-2 2122 31 32   41-34251 5261 62-3 71-37281-2-31-2-3-45 55 6-751-2-36  
Зора Стојановић Разредна настава 19 11 11
Маријана Ћитић ,, 19 12 12
Милина Мићовић ,, 20 21 21
Јадранка Сепи ,, 20 22 22
Биљана Матијевић ,, 20 31 31
Бранка Полимчевић ,, 20 32 32
Борка Веизовић ,, 20 41 41
Ивана Божовић ,, 20 42 42
Љиљана Ракић ,, 20 43 43
Радиша Кутлешић ,, 19 15 15
Душица Миливојевић ,, 20 25 25
Милијана Јовић ,, 20 35 35
Маријана Чанчаревић ,, 20 45 45
Радован Павловић ,, 20 16 – Предшколско Злакуса 16
Милена Жунић ,, 20 26 и 46 (комбиновано одељење) 26 и 46
Мирка Илић ,, 20 36 36
Нада Живковић Предшколско 20 Предшколско Крвавци