Maja 24.  2015. године  реализована je једнодневна екскурзија за 98 ученика петог разреда наше школе на релацији Севојно - Кадињача - језеро Перућац - Митровац- Мокра Гора - манастир Рујан - брана Врутци - Севојно.

Од 15. до 17. маја 2015. године реализована je тродневна екскурзија за 47 ученика осмог разреда наше школе.

У суботу, 9. маја 2015. године, реализована је једнодневна екскурзија за 86 ученика шестог разреда наше школе.

У периоду од 23. до 30. априла 2015. године, реализована је планирана настава у природи за ученике првог разреда у Ивањици у Заводу за рехабилитацију.

Током маја месеца изведене су екскурзије ученика седмог и осмог разреда. Погледајте кратке презентације са ових екскурзија.

Ученици осмог разреда били су на тродневној  екскурзији  од 10-12.маја 2014. Погледајте презентацију са њихове екскурзије.