giphy

Обавештавамо све ученике, наставнике и родитеље да је данас  потписан уговор за изградњу фискултурне сале!!!

knjigeСписак изабраних уџбеника за школску 2018/2019.годину

Каталог уџбеника за први и пети је у припреми и списак изабраних уџбеника за ове разреде ће бити додат  након његовог објавњивања ако и уџбеник за Технику и технологију за 6. разред.

opendoor

Овде  можете видети распоред планиране реализације отвореног дана школе за месец април, школске 2018/2019.године у матичној школи у Севојну и издвојеним одељењима  у Крвавцима и Злакуси.

Распоред - отворени дан школе у априлу 2019.год.

Individualni1        На индивидуалним разговорима са учитељем, одељењским старешином или предметним наставником, а чувајући приватност свог детета, можете добити важне информације о свом детету, можете пратити његов напредак у школи и разговарати о могућим проблемима.