Представници Црвеног крста данас, у 9.30, одржали су предавање за четвртаке о пружању помоћи и реаговању у ванредним ситуацијама. Ученици су имали прилику да интерактивно  учествују у разговору.

Ликовну раионицу за основце у ОШ Алекса Дејовић  реализовало је Удружење визуелних уметника Ужица.

Abakus 81046     У нашој школи је реализована промоција Образовног центра "Малац генијалац" ученицима од првог до четвртог разреда. Ученици су имали прилику да одрешују бројеве на Абакусу. Активности су  посебно биле занимљиве првацима, којима је то прва активност, ван школских часова.

polazak u skolu

Настава у школској 2018/2019.години почиње у понедељак, 3. 9. 2018.године по следећем распореду у матичној школи:

-разредна настава (од 1. до 4. разреда): пре подне

-предметна настава (од 5. до 8.разреда): после подне

Свечани пријем ученика првог разреда одржаће се у матичној школи је у 1000 часова.

Свим родитељима и ученицима желимо срећан почетак нове школске године!!!

Детаљније информације о енергетској обнови школа у Крвавцима и Злакуси прочитајте на сајту РАДИО ЛУНЕ