Распоред припремне наставе за ученике упућене на поправни и разредни испит и августу. Припремна настава ће се реализовати од 21. до 25.8.2017.године.

razmenaKnjiga1

У среду 28.6.2017.год од 11:00 до 13:00 у холу школе у Севојну биће организована размена уџбеника. Сви заинтересовани ученици и родитељи могу доћи да размене уџбенике.

Последњег наставног дана у нашој Школи организована је приредба за ученика 4. разреда на којој су промовисане културне вредности енглеског и шпанског говорног подручја. Ученици су се упознали са основним подацима и занимљивостима Шпаније, као са земљама у којима се говори шпански језик. Такође су проширили своје знање о култури енглеског говорног подручја.

Diplomа       У понедељак 12.06.2017.године у 15:00h у холу школе додељене  су награде и дипломе "Вук Караџић", награде и диплома ученику генерације, као и посебне дипломе ученицима 8. разреда. Уручена је и награда ученику 6. разреда за освојено друго место на републичком такмичењу.

ЧЕСТИТАМО!!!

kosarka  KK Play Off са школама кошарке у Ужицу, Севојну и Крчагову вржи упис нових чланова.

Више датаља о упису погледајте на сајту