Велики број ученика, наставника, родитеља и гостију присуствовало је 10. јуна у холу школе у Севојну свечаној додели награда и диплома "Вук Караџић", дипломе Ученик генерације, као и посебних диплома за ученике који су остварили запажене резултате на такмичењима из појединих предмета у току школовања. Носиоци дипломе "Вук Караџић" су награђени књигом, а ученик генерације сатом и књигом.

Носилац дипломе "Вук Караџић" и дипломе Ученик генерације је Јелица Бугариновић VIII1, која је и носилац посебних диплома из српског језика, хемије, географије и биологије. Носиоци дипломе "Вук Караџић" су и

• Валентина Видојевић VIII1, која је и носилац посебних диплома из српског језика, географије и биологије,
  • Нађа Пековић VIII1, која је и носилац посебне дипломе из шпанског језика,
  • Марија Глибетић VIII3, која је и носилац посебних диплома из српског језика, хемије, математике и шпанског језика
  • Лука Веснић VIII5, који је и носилац посебних диплома из биологије, техничког и информатичког образовања и енглеског језика.

Носиоци посебних диплома су и

• Кристијан Спасојевић VIII1 из биологије,
  • Катарина Веланац VIII2 из физичког васпитања
  • Ивана Радовановић VIII2 из физичког васпитања,
  • Тамара Сокић VIII2 из српског језика и биологије,
  • Владимир Чолић VIII2 из географије,
  • Снежана Дукић VIII3 из српског језика, шпанског језика, географије и биологије,
  • Сава Станишић VIII1, из српског језика,
  • Невена Ђукић VIII3 из биологије,
  • Јована Милосавчевић VIII3 из физичког васпитања,
  • Немања Обућина VIII3, из техничког и информатичког образовања,
  • Лука Терзић VIII5 из биологије и
  • Петар Петровић VIII5, из физичког васпитања..

Они су награђени и громогласним аплаузом присутних, а награде и дипломе су им уручили директор школе Владе Живановић, председник Школског одбора Никола Гогић и заменик председника општине Севојно Миливоје Јеремић. Желимо им успех и у даљем школовању.