Списак изабраних уџбеника за  за школску 2022/2023.годину за све разреде

СПИСАК УЏБЕНИКА

Основна школа „Алекса Дејовић“ Севојно уписује полазнике припремног предшколског програма од 1.4.2022.године до 31.5.2022.године, радним данима од 09,00 - 14,00 часова, у канцеларији секретара Школе.

У ПРЕДШКОЛСКЕ ГРУПЕ УПУСУЈУ СЕ СВА ДЕЦА У ГОДИНИ ПРЕД ПОЛАЗАК У ШКОЛУ (РОЂЕНА У ПЕРИОДУ ОД 1.3.2016. ГОДИНЕ ДО 28.2.2017.ГОДИНЕ).

Потребна документација за упис у предшколске групе:

• извод из матичне књиге рођених за дете
  • доказ о здравственом прегледу детета

За сва питања родитељи се могу обратити секретару Школе на број 065/8531-250 и 031/531-950.

Поштовани родитељи будућих првака,

Министарство просвете, науке и технолошког развоја, у сарадњи са Канцеларијом за инфорамационе технологије и електронску управу припремило је процедуре уписа деце у први разред основне школе за школску 2022/2023. годину, које имају за циљ да олакшају активности у вези са уписом деце у први разред основне школе.

И ове године ће родитељима бити доступна услуга еЗаказивање термина (апликација на сајту еУправе) за упис и тестирање детета у ОШ ,,Алекса Дејовић“ Севојно.

Individualni1          На индивидуалним разговорима са учитељем, одељењским старешином или предметним наставником, а чувајући приватност свог детета, можете добити важне информације о свом детету, можете пратити његов напредак у школи и разговарати о могућим проблемима.