За предшколце и прваке ће бити организован свечани пријем, а за петаке пријем и упознавање са одељењским старешинама. Више информација прочитајте на следећем линку: Свечани пријем предшколаца и првака и упознавање петака са одељењским старешинама

За ученике од 1. до 8. разреда

Матична школа

Нова школска година почиње у среду 1. септембра 2021. године по следећем распореду:

• Ученици од 1. до 4. разреда – почетак наставе у 7:30 (комплетна одељења са трајањем часова од 45 минута). Ученици долазе у школско двориште у 7:15, где их на тачно одређеним местима очекују учитељице.
  • Ученици од 5. до 8. разреда – почетак наставе у 13:00 (комплетна одељења са трајањем часова од 45 минута). Ученици долазе у школско двориште у 12:45, где их на тачно одређеним местима очекују одељењске старешине.

Крвавци и Злакуса

Настава за све ученике почиње у 7:45 (комплетна одељења са трајањем часова од 45 минута). Ученици долазе у школско двориште у 7:30, где их на тачно одређеним местима очекују одељењске старешине.

Сатницу звоњења можете видети на следећем линку: Сатница звоњења

Мере спречавања уношења и преношења COVID-19 у школама, према стручном упутству за организацију наставе

• доследна и исправна употреба маски у простору школе од стране свих лица (ученика и запослених)
  • физичка дистанца према могућностима школе (може и мања од 1m)
  • хигијена руку и респираторна хигијена
  • чишћење и дезинфекција простора школе у целини
  • успостављена сарадња са надлежном здравственом службом, а посебно са надлежним ИЈЗ/ЗЈЗ

Свим ученицима и наставницима желимо срећан почетак школске године!